Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 88 Głosów - 2.65 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodnik
02-05-2014, 20:18
Chodnik
Nie wiecie może czy od naszego bloku do ul. Podedworze powstanie chodnik? Obawiam się, że będziemy mieli taki sam problem jak mieszkańcy krakoinu i po wyjściu z osiedla będziemy chodzić po błocie lub wśród rozpędzonych samochodów :/ Mam nadzieję, że chociaż droga będzie wyremontowana bo w tym momencie jest w opłakanym stanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 22:52
RE: Chodnik
Z tego co rozmawiałem z Futureal - mają postawić chodnik, ale stawiam dukaty przeciw orzechom, iż będzie on pewnie tylko do granicy działki (choć przyznać muszę, że byłoby to dość dziwne rozwiązanie taka wyspa chodnikowa...) ale pożyjemy - zobaczymy. Mam nadzieję, że rostanie to tak rozwiązane żeby mieszkańcom dobrze się chodziło.
Także odpowiadając na Twoje pytanie - być, będzie nie wiadomo tylko jaki i jaki długi.
14-09-2014, 21:50
Chodnik jest na całej długości bochenka aż do Podedworze.
15-09-2014, 11:03
Damn... przegrałem dukatySmile
Swoją drogą ten chodnik nie jest tak wąski jak sobie go wyobrażałem. Jest całkiem fajny - tylko na samej ul. Podedworze to już dramat jest;/
15-09-2014, 12:10
Nie narzekaj to tylko 50 metrów tongue a później znów chodnik, aczkolwiek tam faktycznie dziura na dziurze ale może to poprawią w końcu powstało kilka bloków. Czas słać pisma do ZIKIT-u Winking
30-01-2015, 14:02
Te 50 metrow przy Podedworze to chyba najbardziej denerwujaca rzecz w okolicy (szczegolnie jak jest mokro). Mam nadzieje, ze gdzies tam w planach jest pociagniecie tego chodnika do ul. Bochenka.
01-02-2015, 16:22
myślę, że ten chodnik będzie po stronie dewelopera, który na rogu postawi swój blok, więc może to trwać

(30-01-2015 14:02)kszychu napisał(a):  Te 50 metrow przy Podedworze to chyba najbardziej denerwujaca rzecz w okolicy (szczegolnie jak jest mokro). Mam nadzieje, ze gdzies tam w planach jest pociagniecie tego chodnika do ul. Bochenka.

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Partnerzy: Forum-Krakow.pl