Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 83 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia
18-09-2014, 18:45
Energia
Z którym sprzedawcą energii macie zamiar podpisać umowę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2014, 21:53
RE: Energia
Póki co z Tauronem planuję. Na chwilę obecną widzę, że oszczędności u innych są takie sobie - co prawda u niektórych są nawet 600 zł (Duon) ale nie jestem przekonany co do ich oferty. Przeglądałem dostawców na stronie URE - http://www.maszwybor.ure.gov.pl
Zgodnie z zasadą Allegro - niska cena oznacza, że musisz uważać. Dlatego do 2 pierwszych ofert podchodziłem bardzo ostrożnie. Jak będę miał więcej czasu to posprawdzam sobie to wszystko. Jakby kto miał jakieś sugestie albo doświadczenia z innymi sprzedawcami to dajcie znaćSmile
19-09-2014, 00:42
Korzystałem z tej samej strony i właśnie też zwróciłem uwagę na Duon. Trzeba będzie zasięgnąć opinii na temat tej firmy. Niby ustawa gwarantuje taki sam poziom usług niezależnie od sprzedawcy, ciekawe jak to wygląda w praktyce. O Tauronie słyszałem tyle, że aby coś załatwić u nich w biurze trzeba brać dzień urlopu. Koleżanka poszła do biura, wzięła numerek (ok. 140!) i po kilku godzinach proszony był numer 60.
19-09-2014, 10:47
Cóż firma z polskimi tradycjami... Przypomniały mi się czasy GUP w Krakowie gdzie załatwiałem sobie staż - siedziałem tam po kilka godzin - ale stanowisk było ze 30.
24-05-2016, 09:43
lepiej zastanowić sie nad zmianą sprzedawcy gazu https://zmianasprzedawcygazu.pl/
20-04-2017, 16:13
It is appropriate time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or suggestions. Maybe you can write next articles referring to this article. I wish to read more things about it!

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Partnerzy: Forum-Krakow.pl